Find My Kids: Aile konum GPS saati & telefon takip

2.3.69

Family Tracker-Çocuk GPS saati & yer belirleyici. Çevrimiçi konum. Etraftaki ses
4.6/5 oylar: 501,593
sürüm
2.3.69
Gerçekleştirme
14.09.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
53M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

“Find My Kids” çocuk güvenliği ve ebeveyn kontrolü için bir aile GPS takipçi ve konum bulma uygulamasıdır. “Find my kids” uygulamasını telefonunuza ve Pingo! uygulamasını çocuğunuzun telefonuna yükleyin veya bir GPS saati bağlayın.

Find my kids, ebeveynler için çocuklarınız sizinle olmadığında veya aramanızı duymadıklarında endişelenmemeniz için yardımcı olacak bir uygulamadır:

Yer belirleyici – çocuğunuzun track konum ve o gün için hareketlerini harita üzerinde görün, çocuğun tehlikeli yerleri ziyaret etmediğinden emin olun;
Etraftaki sesler – çocuğunuzun iyi olduğunu ve iyi kişiler ile beraber olduğunu bilmek için etrafında olan biteni dinleyin;
Yüksek sesli sinyal – çocuğunuz telefonu sırt çantasında bıraktığında veya sessiz moda alıp aramanızı duymadığında telefonuna yüksek sesli bir sinyal gönderin;
Uygulama kontrolü – dersi dinlemek yerine oyun oynayıp oynamadıklarını görmek için okulda hangi uygulamaları kullandığını öğrenin;
Ebeveyn kontrolü – çocuğunuzun okula zamanında gittiğini kontrol edin – okula, aktivitelere ne zaman gittikleri ve eve ne zaman döndükleri ile ilgili bildirim alın;
Pil kontrolü – çocuğunuza telefonunu zamanında şarj etmesini hatırlatın, şarj yakında biteceği zaman uygulama bir bildirim gönderecektir;
Aile sohbeti – çocuğunuz ile komik emojiler kullanarak sohbet edin;

Ebeveyn kontrolü için uygulama

“Find my kids” uygulaması sadece aile güvenliği ve ebeveyn kontrolü amaçlıdır. Uygulama gizli bir şekilde yüklenemez, kullanımı sadece çocuğun açık rızası ile uygundur. Kişisel verilerin korunması kanunlara ve GDPR ilkelerine uygun olarak saklanır.

Çocuğunuz bir akıllı telefona sahip ise:

Takipçi ve konum belirleyici olan Pingo! uygulamasını çocuğun telefonuna yükleyin. Bu hizmet çocuğun telefonunun GPS’ini ekonomik modda kullanır, ve bu onun diğer uygulamalardan üstün yönüdür. Uygulama çocuğun telefonundaki gps bulucu modunda çalışır. Pingo! uygulamasında çocuğunuz sizinle iletişime geçebilir, ve tehlike durumunda acil butonuna tıklayabilir. Çocuk SOS butonuna tıkladığında telefonunuzda anında bir alarm sinyali alırsınız.

Find My Kids nasıl çalışır:

1) “Find my kids” uygulamasını telefonunuza yükleyin;
2) Hangi cihaza bağlanmak istediğinizi seçin: smartphone veya smart watch;
3) Çocuğun telefonuna Pingo!ı yükleyin veya gps saatinin SIM kart numarasını girin.

Çocuğunuz bir GPS saatine sahip ise:

Yerelleştirilmiş bir arayüze ve teknik desteğe sahip güvenilir bir Find My Kids uygulamasına bağlayın. Uygulama Smart Baby Watch, Smart Age Watch, Smart Pet Tracker, Smart Tracker ve benzeri tüm cihazlar için uygundur.

Desteklenen GPS saatleri lisesi:

Yeni bir çocuk GPS saati satın almak için sabırsızlanıyorsanız, Q8, W10, Q360, DS18, G10 ve I8 gibi Smart Baby Watch modellerini denemenizi öneririz. Diğer iyi seçimler W8, Q50 ve Q80 olacaktır. Daha karmaşık bir şeyle ilgileniyorsanız, Tiroki Q8 veya OJOY A1 veya Amoto’dan bir saat arayabilirsiniz.
Teknik sorun olması durumunda, uygulama içindeki sohbet üzerinden veya support@findmykids.org adresinden e-posta göndererek bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çocuğun cihazını bağladıktan sonra deneme süresi boyunca hizmetin tüm özelliklerini ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda çocuğun konumunu görebileceksiniz. Deneme süresinden sonra tüm özellikleri kullanabilmek için bir aboneliğe sahip olmanız gerekir.

Find My Kids aşağıdaki izinleri isteyecektir:

– çocuğun avatarını yüklemek için kamera ve fotoğraflara erişim
– gps saatinde telefon rehberini doldurmak için kişilere erişim
– sohbette ses mesajı göndermek için mikrofona erişim

HABERLER

Uygulamanın kullanılabilirliğinin ve işlevselliğinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden "Görevler" yönetimi özelliğini ekledik.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.