Otherworld Legends v1.11.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Otherworld Legends v1.11.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve zindanlarda savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ChillyRoom firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz zindanlarda karşınıza çıkan yaratıkları etkisiz hale getirmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Otherworld Legends içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm kahraman ve özel yeteneklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olabilirsiniz. Farklı yeteneklerde karakterler, güçlü düşmanlar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Otherworld Legends v1.11.5 sürümünde yeni karakter, yetenekler, görevler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Otherworld Legends Play Store’da 105.000’den fazla indirmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : Satın alma hilesi vardır, gerçek parayla satın alım yerindeki ürünlerin fiyat butonlarına basmanız yeterlidir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Otherworld Legends v1.11.5 MOD APK İNDİR – 545MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Otherworld Legends v1.11.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Otherworld Legends 1.11.5 para hile apk : satın alma hilesi ile istediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.

Otherworld Legends 1.11.5 elmas hile apk : satın alma hilesi ile istediğiniz kadar elmasa sahip olabilirsiniz.

Otherworld Legends 1.11.5 karakter hile apk : satın alma hilesiyle karakterlerin – kostümlerin kilidini açabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.