Reportar esta app

Açıklama

Our Empire Pro v0.1b2 FULL APK, strateji ve savaş oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını SK Games Studio firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz devleti başarılı bir şekilde yönetmek, harita üstünde ordunuzla savaşlara katılmak ve sınırlarınızı koruyup – genişletmektir. Farklı senaryolar, askeri birlikleriniz, geniş haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Our Empire Pro v0.1b2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Our Empire içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani PRO sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun tamamını deneyimleyebilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Our Empire Pro Play Store’da 3.49TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Our Empire Pro v0.1b2 FULL APK İNDİR – 23MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Our Empire Pro v0.1b2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.