Paperly Paper Plane Adventure v1.0.5 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Paperly Paper Plane Adventure v1.0.5 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını AbhiTechGames stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kağıttan uçakla bulunduğunuz zorlu parkurlarda daima ileri doğru gitmek, engelleri – tümsekleri aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Paperly Paper Plane Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz uçağın kilidi açıp yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Farklı uçak modelleri, zorlu bölümler, toplanması gereken altınlar ve dahası sizleri bekliyor. Paperly Paper Plane Adventure v1.0.5 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Paperly Paper Plane Adventure Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Paperly Paper Plane Adventure v1.0.5 MOD APK İNDİR – 124MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Paperly Paper Plane Adventure v1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Paperly Paper Plane Adventure 1.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.