PC Creator 2 v0.14.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

PC Creator 2 v0.14.0 PARA HİLELİ APK, işletme türünü ve bilgisayar donanımlarıyla ilgilenmeyi seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını UltraAndre firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız siparişler üzerine bilgisayar toplamak – tamir etmek, müşterilerinizi mutlu etmek ve para kazanmaktır. PC Creator 2 – PC Building Sim içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel bilgisayar parçalarına sahip olabilirsiniz. Yüzlerce malzeme, detaylı bilgisayar toplama editörü, çalışma alanınız ve dahası sizleri bekliyor. PC Creator 2 v0.14.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Creator 2 Play Store’da henüz ön kayıt aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunda satın alma hilesi vardır, eğitim modu bittikten sonra market aktif olacaktır, gerçek parayla satılan ürünlerin fiyat butonuna basmanız yeterlidir. (Gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

PC Creator 2 v0.14.0 MOD APK İNDİR – 160MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

PC Creator 2 v0.14.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Creator 2 0.14.0 alışveriş hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ürünlere fiyat butonlarına basarak sahip olabilirsiniz. (Gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur).

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.