Reportar esta app

Açıklama

PC Creator 2 v0.4.0 PARA HİLELİ APK, bilgisayar donanımlarına ilginiz varsa ve işletme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını UltraAndre stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile siparişler üzerine bilgisayar toplamak, satmak ve müşterilerinin mutlu olmasını sağlamaktır. PC Creator 2 – PC Building Sim içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel bilgisayar parçalarına sahip olabilirsiniz. Çalışma odanız, yüzlerce donanım, detaylı bilgisayar toplama sistemi ve dahası sizleri bekliyor. PC Creator 2 v0.4.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Creator 2 Play Store’da henüz ön kayıt aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

PC Creator 2 v0.4.0 MOD APK İNDİR – 145MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

PC Creator 2 v0.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Creator 2 0.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

PC Creator 2 0.4.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.