PC Creator v5.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

PC Creator v5.4.0 PARA HİLELİ APK, işletme ve bilgisayar donanımlarını içeren oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını UltraAndre stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterle müşterilerinizin siparişleri üzerine bilgisayar toplamak, satmak ve görevleri tamamlamaktır. PC Creator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız bitcoin hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel bilgisayar bileşenlerini satın alabilirsiniz. Atölyeniz, onlarca müşteri, farklı bilgisayar malzemeleri ve dahası sizleri bekliyor. PC Creator v5.4.0 sürümünde yeni malzemeler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Creator Play Store’da 370.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunda satın alma hilesi vardır, gerçek parayla satılan ürünlerin fiyat butonuna basmanız yeterlidir. (Gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

PC Creator v5.4.0 MOD APK İNDİR – 141MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

PC Creator v5.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PC Creator 5.4.0 alışveriş hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ürünlere fiyat butonlarına basarak sahip olabilirsiniz. (Gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

PC Creator 5.4.0 para hile apk : oyun içinde özel ekipmanları alışveriş hilesi ile satın alıp, oyun parasına değer olarak satabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.