PewDiePies Tuber Simulator v1.83.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

PewDiePies Tuber Simulator v1.83.0 PARA HİLELİ APK, Youtber olma, simülasyon ve idle türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Outerminds firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz evde videolar hazırlamak, paylaşmak ve ünlü olmaktır. PewDiePie’s Tuber Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız izlenme hileli, sınırsız beyin hileli olarak sunuyorum bu sayede hem karakterinizi, hem de odanızı istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm eşyalara sahip olabilirsiniz. Farklı video türleri, eviniz için onlarca eşya, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. PewDiePies Tuber Simulator v1.83.0 sürümünde ninja – korsan etkinliği ve yeni eşyalar eklenmiştir. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. PewDiePie’s Tuber Simulator Play Store’da 2.030.000’dan fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.83.0 MOD APK İNDİR – 164MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.83.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.83.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.83.0 izlenme hile apk : oyun içinde eşyaları satın almanız için gereken izlenme miktarı “0” sıfırdır.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.83.0 beyin hile apk : oyuna giriş yaptığınızda beyin miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.