Pirates Outlaws v3.50 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Pirates Outlaws v3.50 PARA HİLELİ APK, sıra tabanlı ve strateji türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Fabled Game stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız korsan karakter ve geminizle sular üstün ilerlemek, düşmanlarınızla mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Pirates Outlaws içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Farklı adalar, özel yeteneklere sahip karakterler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Pirates Outlaws v3.50 sürümünde yeni karakter, görevler, bölgeler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pirates Outlaws Play Store’da 9.19TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

[HİLELİ] Pirates Outlaws v3.50 MOD APK İNDİR – 130MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Pirates Outlaws v3.50 FULL APK İNDİR – 130MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Pirates Outlaws v3.50 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pirates Outlaws 3.50 para hile apk : oyun içinde eğitim modunu bitirdiğiniz zaman paranız sınırsız olur.

Pirates Outlaws 3.50 şöhret puanı hile apk : oyun içinde eğitim modunu bitirdiğiniz zaman paranız sınırsız olur.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.