Plague Inc v1.18.7 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Plague Inc v1.18.7 KİLİTLER AÇIK APK, strateji, hastalık yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Miniclip stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız hastalık ile dünya üzerinde seçtiğiniz ülkede yayılmaya başlamak ve tüm yaşamın sonunu getirmektir. Plague Inc içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm ücretli özellikleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz senaryolardan oynayabilir, en tehlikeli salgınları hazırlayıp insanlığı kolayca yok edebilirsiniz üstelik sınırsız DNA’da kullanabilirsiniz. İlaç geliştirme çalışmaları, tehlikeli virüsler, farklı senaryolar ve dahası sizleri bekliyor. Plague Inc v1.18.7 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Plague Inc. Play Store’da 3.690.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Plague Inc v1.18.7 MOD APK İNDİR – 76MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Plague Inc 1.18.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plague Inc 1.18.7 hile apk : oyun içindeki tüm ücretli özellikler kullanıma açıktır.

Plague Inc 1.18.7 sınırsız dna hile apk : oyunu açın, salgın türünü seçin oyun zorluğu kısmında sol alt köşede hileler yazıyor o kısımda “Tanrı Gücü” seçeceğini etkinleştirin sınırsız DNA oluyor.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.