Pocket Rogues Ultimate v1.34 MOD APK – ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Pocket Rogues Ultimate v1.34 ELMAS HİLELİ APK, RPG, piksel ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını EtherGaming stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz zindanlarda yaratıklarla mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir. Pocket Rogues Ultimate içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklerinizi kolayca geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı ekipmanlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Pocket Rogues Ultimate v1.34 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Pocket Rogues Ultimate Play Store’da 14.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

[HİLELİ] Pocket Rogues Ultimate v1.34 MOD APK İNDİR – 104MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Pocket Rogues Ultimate v1.34 FULL APK İNDİR – 104MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Pocket Rogues Ultimate v1.34 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Rogues Ultimate 1.34 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarın bakmanız yeterlidir.

Pocket Rogues Ultimate 1.34 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz..

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.