Police Sim 2022 v1.9.98 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Police Sim 2022 v1.9.98 PARA HİLELİ APK, araba sürme, açık dünya ve aksiyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız polis aracınızla şehirde sürüş yapmak, suçluların peşine düşmek ve görevleri tamamlamaktır. Police Sim 2022 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz aracı satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Hızlı arabalar, geniş şehir ortamı, bitmek bilmeyen kovalamaca ve dahası sizleri bekliyor. Police Sim 2022 v1.9.98 sürümünde yeni arabalar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Police Sim 2022 Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Police Sim 2022 v1.9.98 MOD APK İNDİR – 1.2GB

YEDEK LİNK

Kurulumu

Police Sim 2022 v1.9.98 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Police Sim 2022 1.9.98 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.