Reportar esta app

Açıklama

Polyfield v0.3.0a MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, silahlı çatışma ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Mohammad Alizade stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz haritalarda rakip takıma karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Polyfield içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilir, onları mermi yağmuruna maruz bırakabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar, ele geçirmeniz gereken bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Polyfield Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz, daima artar.

Polyfield v0.3.0a MOD APK İNDİR – 67MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Polyfield v0.3.0a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Polyfield 0.3.0a mermi hile apk : oyunda istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.