Poppy Playtime Chapter 1 APK Kilitsiz Mod v3 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Poppy Playtime Chapter 1 APK Kilitsiz Mod v3 İndir

Eşsiz unsurlara sahip yeni korku oyunları konusunda tutkulu musunuz? Eğer öyleyse, Poppy Playtime Chapter 1 bir izlenim yaratmak için yeni kişilikler komik hikayeler getirme sözü verecek. Bu korku macerasına tek başınıza katılacaksınız ve karanlık köşede birçok gizemi keşfedeceksiniz. Oyun, bu korkunç gerçekleri ortaya çıkarabilmeniz için size bir dizi pratik özellik sunuyor. Tüm zorluklara göğüs geren ve oyunun gereksinimlerini karşılayan cesur bir savaşçı olun.

İlk olarak, Poppy Playtime Chapter 1 Apk size oyunun getirdiği sanal açılışı ve eğlenceyi gösterir. Oyuncular ayrıca bu oyunda görsellere şaşıracaklar ve benzersiz özellikler yaratacaklar. Oyuncak firmasında etkili bir kişi olacaksınız ve oyunda çalınan oyuncakları bulmaya çalışıyorsunuz. Kötü adamlar, o eşyaları terk edilmiş evde sakladığınızda sanki sizinle dalga geçmek isterlermiş gibi dururlar ve gelip onları bulmanız gerekir.

Bu oyuncaklar faaliyetinizin meyvesidir ve yeni bir fiyat kazanmanız gerekir. Ancak zorluk, gizemiyle bilinen o terk edilmiş ev tarafından gündeme getirildi. Kimse gelip içeriyi keşfetmeye cesaret edemedi çünkü karanlık odalar ortaya çıkacak ve kimse içlerinde ne olduğunu bilmiyor. Ancak, yetenek ve cesaretle oraya adım atmaya ve yarattığınız değerli eşyaları bulmaya cüret edersiniz.

Sizin için zorluk, karanlık odaları keşfetmek ve şirketin ihtiyaç duyduğu kadar oyuncak toplamak. Bu görev zorlu, ancak Poppy Playtime’ın coşkulu desteği ve arkadaşlığı nedeniyle içiniz rahat olsun. Oyuncular ayrıca o odaya girmeye cesaret etmek için gerekli eşyaları hazırlamalıdır. Bu çilelerden geri dönüp dönemeyeceğinizi önceden kimse bilmiyor ve hayatınızın sizi nereye götüreceğini bilmiyorsunuz.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.