Poppy Playtime Chapter 1 v1.02 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Poppy Playtime Chapter 1 v1.02 FULL APK, gizem, korku ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MOB Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız mahsur kaldığınız oyuncak fabrikasında karakterinizle farklı eşyaları – aletleri kullanarak canavardan kaçmak ve çıkış yolunu bulmaktır. Takip etmeniz gereken ipuçları, kilitli kapılar, peşinizden hiç ayrılmayan düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Poppy Playtime Chapter 1 v1.02 sürümünde onlarca hata için düzeltme yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Poppy Playtime Chapter 1 Play Store’da 40.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Poppy Playtime Chapter 1 v1.02 FULL APK İNDİR – 560MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Poppy Playtime Chapter 1 v1.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.