Poppy Playtime Mobile APK 1.0 İndir 2022

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Poppy Playtime Mobile APK 1.0 İndir 2022

Şu anda tadını çıkarabileceğiniz birçok fantastik korku oyunu var. Korku türünden hoşlanıyorsanız, şu anda oynayabileceğiniz tonlarca oyun var. Evil Nun, Endless Nightmare, The Ghost, Specimen Zero, Death Park, Horror Hospital, Sinister Edge, Horror Haze, Scary Mansion ve daha fazlası gibi benzersiz ve eğlenceli oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyunlar size ürkütücü ama zorlu bir macera yaşatmak için tasarlandı! Poppy Playtime Apk ile bugün eşsiz bir korku oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu, tonlarca korku oyununun yarattığı başarılı tarifi takip eden bir oyundur. Burada, çözülmesi gereken bir sürü bulmaca ve gidilecek yerler olan bir binadan kaçmalısınız. Hileli oyun indir sitemizden daha çok hileli ve tam sürüm oyun indirebilirsiniz.

Ama canavarlar karanlıkta pusuya yattığı için buradaki korkutucu şey bu değil. Canavarlar yaptığınız her şeyi görür ve duyar, bu yüzden her zaman sessiz ve tetikte olmalısınız. Beynini odalardan çıkmak ve burada başka şeyler yapmak için kullanman yardımcı olurdu.

Korku oyunlarını seviyorsanız, şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika oyun var. Cesaretinize, tepki hızınıza ve sabrınıza meydan okudukları için bu oyunları oynamayı seveceksiniz.

Birçok korku oyunu, bu oyunları oynayan birçok kişi sayesinde başarılı olmuştur. Eski güzel bir korku oyunu oynamayı seviyorsanız, yeni bir tane olan Poppy Playtime Apk oyununu deneyin. Bu, bir binadan kaçmanıza izin verdiği için sizi çekirdeğinize zorlar.

Elbette, oyunun mekaniği diğer tüm korku oyunlarıyla aynıdır, ancak birçok benzersiz öğeye sahiptir. Burada elleriniz robotik görünüyor ve onları birçok şey yapmak için kullanabilirsiniz.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.