Prenses oyunu Boyama APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Ücretsiz prenses boyama kitabı oyunu. Güzel prensesleri veya kraliçeleri seviyorsanız ve çizmeyi veya boyamayı seviyorsanız, o zaman bu ücretsiz oyun tam size göre!

Tüm prenses hayranları için 400’den fazla boyama resmi içeren ücretsiz boyama kitabı. Güzel prenseslerin yanı sıra elbette kaleler, atlar ve çok daha fazlasını içeren birçok tasarım.

Bu uygulama, tüm ailenin eğlenceli bir şekilde güzel bir çizim yapması için tasarlanmıştır. Kolay gezinme, her yaştan kız için uygun hale getirir.

Tüm desenleri mümkün olan tüm renklerle boyayabilirsiniz. Hem basit boyama resimleri hem de karmaşık olanlar var. Karmaşık boyama resimleriyle, örneğin giysi ve taç gibi tüm parçaları çok hassas bir şekilde boyayabilirsiniz. Ayrıca çizimi tamamlamak için çıkartmalar ekleyebilir veya bir mesajı iletmek için metin ekleyebilirsiniz.

Uygulamada birçok araç bulunmaktadır. Örneğin, farklı türlerde renk gradyanları olan yüzeyler sağlayabilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı çizgi türlerinin olduğu yerlerde de çizgiler çizebilirsiniz. Renk paletinin kullanımı kolaydır ve standart olarak birçok renk içerir. Ancak renk paletine dahil değilse kendi renginizi de ekleyebilirsiniz.

Uygulamadaki birçok çıkartma ile mevcut bir boyama resmini daha eksiksiz hale getirebilir, ancak bunları kendi boyama resminizi yapmak için de kullanabilirsiniz. Çıkartmalar prenseslerin yanı sıra mücevherler ve arabalar gibi tüm olası kategorileri içerir.

Herkesin bu uygulamada kendini tanıması için her türlü cilt rengini hesaba kattık. Bu hem prensesler hem de prensler için geçerlidir.

İşiniz bittiğinde ve güzel bir ekran görüntüsü aldığınızda, tasarımınızı arka plan olarak kullanmak veya arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşmak için kolayca kaydedebilirsiniz.

Bu uygulamayı yükleyin ve eğlenceli ve eğitici bir eğlence olarak deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.