Project Drift 2.0 v13.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Project Drift 2.0 v13.0 PARA HİLELİ APK, drift yapma ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını BYCODEC GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollarda aracınızla drift yapmak ve rakiplerinizden fazla puan toplamaktır. Project Drift 2.0 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız puan hileli olarak sunuyorum bu sayede araçları satın alabilir, rahatça modifiye edebilirsiniz. Zorlu haritalar, hızlı arabalar, dünyanın dört bir yanından yarışçılar ve dahası sizleri bekliyor. Project Drift 2.0 v13.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Project Drift 2.0 Play Store’da erken erişim aşamasındadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve puan harcadıkça artar.

Project Drift 2.0 v13.0 MOD APK İNDİR – 91MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Project Drift 2.0 v13.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Project Drift 2.0 13.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Project Drift 2.0 13.0 puan hile apk : oyun içinde puan miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.