PUBG Mobile 1.9 APK Son Sürüm İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

PUBG Mobile 1.9 APK Son Sürüm İndir

PUBG Mobile 1.9 Güncelleme APK indirme bağlantısı arıyorsanız doğru yere geldiniz! PUBG Mobile 1.9 güncellemesi geldi ve battle royale tarihindeki en büyük güncellemelerden biri. Geliştiriciler Krafton, bu fırsatı oyunun 4. Yıldönümünü muhteşem bir şekilde kutlamak için kullanacak. Buna, oyuncuların boyaması gereken 4 dev heykelli Renkli Doğuş Adası modu, şişirilebilir kafalara sahip özel bir Hava Savaş Alanı, Renkli Bisiklet olarak bilinen yıldönümü aracı ve daha fazlası gibi kutlama temalı oyunlar dahildir. Yeni kamplar, yeni bir Geri Çağırma özelliği ve çok daha fazlası olduğu için bu sadece buzdağının görünen kısmı. PUBG Mobile 1.9 Güncelleme APK’sını buradan indirin ve hemen oynamaya başlayın!

Pubg Mobile 1.9 Hile Apk İndir

Her zaman olduğu gibi, bağlantılara geçmeden önce, resmi Google Play Store sayfası aracılığıyla PUBG Mobile 1.9 güncellemesini indirmeyi denemenizi tavsiye etmeliyiz. Yalnızca güncellemeyi bu şekilde yüklemekle ilgili bazı sorunlar yaşıyorsanız APK dosyasını kullanmalısınız. Örneğin, güncelleme herhangi bir nedenle bölgenizde henüz mevcut değilse veya 1.9 güncellemesini resmi kaynaklardan indiremiyorsanız. Durum buysa, aşağıda PUBG Mobile 1.9 Apk güncelleme dosyası indirme bağlantısını bulacaksınız.

İşte bilmeniz gereken tüm yeni özellikler ve önemli noktalar:

Güncellemenin 16 Mart’ta 16:30 IST / 15:00 GST / 12:00 CET / 11:00 UTC / 7:00 ET’de dağıtımla başlayacağını unutmayın. Bu, PUBG Mobile 1.9 güncellemesini ancak bu süreden sonra indirip yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Bundan önce, yukarıdaki bağlantı önceki bir eski güncelleme olarak görünecektir. Bu güncelleme için OBB dosyasını manuel olarak indirmenize gerek yoktur, APK dosyasını yüklediğinizde oyun bunu yapacaktır.

PUBG Mobile 1.9 APK İndir

PUBG Mobile güncellemelerinin önceki yinelemeleri gibi, PUBG Mobile Update 1.9’u mobil cihazınıza indirmek, yüklemek ve oynamak için bu adımları takip edebilirsiniz. APK’nin kendisi yaklaşık 640 MB boyutundadır. Zaten kurulu oyunun (veya beta sürümünün) önceki bir sürümüne sahipseniz, onu en yeni APK ile değiştirmeniz gerekecektir.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.