Reportar esta app

Açıklama

Race Max Pro v0.1.110 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve drift yapma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tiramisu stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollarda rakiplerinizle yarışmak, drift yapmak ve birinci olmaktır.  Race Max Pro içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı satın alabilir, rahatça geliştirebilirsiniz. Hızlı arabalar, zor rakipler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Race Max Pro v0.1.110 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Race Max Pro Play Store’da henüz erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi para – altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Race Max Pro v0.1.110 MOD APK İNDİR – 362MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Race Max Pro v0.1.110 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Race Max Pro 0.1.110 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Race Max Pro 0.1.110 altın hile apk : oyunda istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.