Reportar esta app

Açıklama

Raft Survival Multiplayer v9.02 Premium HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını TREASTONE LTD firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile deniz üstündeki salda yaşam alanınızı inşa etmek, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve düşmanlarınıza karşı kendinizi savunmaktır. Raft Survival Multiplayer içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan premium özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede kendi odalarınızı açabilir, diğer oyunculara karşı daima üstün olabilirsiniz. Görevler, köpek balıkları, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Raft Survival Multiplayer v9.02 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Raft Survival Multiplayer Play Store’da erken erişim aşamasındadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyundaki gerçek parayla satılan premium özelliklerin kilidi açıktır.

Raft Survival Multiplayer v9.02 MOD APK İNDİR – 120MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Raft Survival Multiplayer v9.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Raft Survival Multiplayer 9.02 premium hile apk : oyuna vip yani özel üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.