Rally Fury Extreme Racing v1.89 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Rally Fury Extreme Racing v1.89 PARA HİLELİ APK, araba sürme, ralli ve yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Refuel Games Pty Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollarda rakiplerinizle yarışmak ve bitiş çizgisine onlardan önce ulaşmaktır. Rally Fury Extreme Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olup istediğiniz arabayı seçip rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, zorlu yollar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Rally Fury Extreme Racing v1.89 sürümünde yeni tropik ada ortamı eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. Rally Fury Extreme Racing Play Store’da 665.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Rally Fury Extreme Racing v1.89 MOD APK İNDİR – 142MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Rally Fury Extreme Racing v1.89 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rally Fury Extreme Racing 1.89 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Rally Fury Extreme Racing 1.89 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.