Real Boxing 2 ROCKY v1.16.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Real Boxing 2 ROCKY v1.16.2 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve boks oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Vivid Games SA firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız boksör karakter ile bulunduğunuz ringde rakibinizle mücadele etmek ve kazanmaktır. Real Boxing 2 ROCKY içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm eşyaları satın alabilir, boksör kahramanınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Güçlü rakipler, özel yetenekleriniz, boksörler için onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Real Boxing 2 ROCKY v1.16.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Real Boxing 2 ROCKY Play Store’da 175.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Hile hakkında : paranız sınırsızdır, elmas harcadıkça artar.

Real Boxing 2 ROCKY v1.16.2 MOD APK İNDİR – 44MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Real Boxing 2 ROCKY v1.16.2 OBB DATA İNDİR – 565MB

KURULUMU

Real Boxing 2 ROCKY v1.16.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.vividgames.realboxing2” ve android/obb klasörüne atalım.

Real Boxing 2 ROCKY v1.16.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Boxing 2 ROCKY 1.16.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Boxing 2 ROCKY 1.16.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.