Real Driving 2 v1.02 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Real Driving 2 v1.02 PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Yunbu Racing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçla bulunduğunuz yollarda kaza yapmadan yüksek puanlara ulaşmak için daima ileri doğru gitmektir. Real Driving 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz aracı satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, uzun yollar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Real Driving 2 v1.02 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Real Driving 2 Ultimate Car Simulator Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Real Driving 2 v1.02 MOD APK İNDİR – 335MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Real Driving 2 v1.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Real Driving 2 1.02 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Real Driving 2 1.02 vip hile apk : oyun premium olarak başlarsanız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.