Rebel Inc v1.10.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Rebel Inc v1.10.2 KİLİTLER AÇIK APK, yönetim, strateji ve politika üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ndemic Creations firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz devleti, en iyi şekilde yönetmek, huzuru bozmak isteyen isyancıları bastırmak ve halkınızın mutlu olmasını sağlamaktır. Rebel Inc içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterleri, bölgeleri, yetenekleri kullanabilirsiniz. Detaylı işlenmiş senaryolar, düşmanlarınız, farklı yeteneklere sahip devlet adamları ve dahası sizleri bekliyor. Rebel Inc v1.10.2 sürümünde yeni senaryolar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Rebel Inc. Play Store’da 385.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Rebel Inc v1.10.2 MOD APK İNDİR – 68MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Rebel Inc v1.10.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rebel Inc 1.10.2 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin, bölümlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.