REFACE Kilitler Açık Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

REFACE Kilitler Açık Hileli Apk İndir REFACE mobil cihazlar için gösterilen yüz değişiklik yapma uygulamasıdır. Hepimiz deepfakes’in bir sonraki Dünya Savaşının ve insan ırkının sona ermesinin sebebi olacağını biliyoruz. Ancak o zamana kadar, toplumsal medya yayınlarımızı aydınlatmak için bu potansiyel olarak yıkım teknolojisinin tadını çıkarabiliriz.

En realist yüz değişiklik yapma için geliştirilen keyifli REFACE apk indir uygulamasını yüzünüzü değişik bir videoda görmek için kullanabilirsiniz. Bu tatbik yardımıyla herhangi bir videoda bulunan bireyin yüzünü değiştirip kendi yüzünüz yapabilirsiniz. Böylelikle keyifli videolar ortaya çıkarıp toplumsal medya hesabınızda arzu ettiğiniz benzer biçimde paylaşabilirsiniz.

REFACE Kilitler Açık Hileli Apk İndir

REFACE Kilitler Açık Hileli Apk İndir

REFACE Kilitler Açık Hileli Apk İndir

Uygulamada yer edinen GIF, müzik videoları, film videoları vb. benzer biçimde birçok yüz değiştirebileceğiniz video sizleri bekliyor. Bu videoların bir çok başlarda kilitli olarak sunulsa da vereceğim apk dosyasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz tüm videoları kullanabileceksiniz. Hala bu furyanın nereden çıktığına dair bir bilginiz yoksa sizi bilgilendirmek için ilk önce bu trendin çıkış noktasını anlatalım. Bu tatbik yardımıyla herhangi bir videoda bulunan bireyin yüzünü değiştirip kendi yüzünüz yapabilirsiniz.

Böylelikle keyifli videolar ortaya çıkarıp toplumsal medya hesabınızda arzu ettiğiniz benzer biçimde paylaşabilirsiniz. Uygulamada yer edinen GIF, müzik videoları, film videoları vb. benzer biçimde birçok yüz değiştirebileceğiniz video sizleri bekliyor. Bu videoların bir çok başlarda kilitli olarak sunulsa da vereceğim apk dosyasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz tüm videoları kullanabileceksiniz. Her şey FaceApp isminde bir tatbik yüzünden başladı. Bir yazılım vasıtasıyla mevcut fotoğrafları yaşlandıran bir tatbik olarak lanse edilen FaceApp ünlülerin de kullanımıyla aniden patladı.

Devamını OkuGizle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.