NestEgg: Rental Management App hileli apk indirme

1.23.53

  • Ödeme
Pasif kira geliri elde etmenize yardımcı olan tek mülk yönetimi uygulaması.
4.3/5 oylar: 119
sürüm
1.23.53
Gerçekleştirme
14.02.2022
Talepler
5.1 ve sonrası
Boyut
55M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

NestEgg, ihtiyacınız olduğunda gerçek insan desteğiyle pasif kira geliri elde etmenize yardımcı olan tek hepsi bir arada mülk yönetimi uygulamasıdır. Daha akıllı bir ev sahibi olun ve peşin kira tahsilatımız, kolay bakım, harika kiracılar bulma ve çok daha fazlasıyla günlük işlerinizi otomatikleştirin.

► KİRALIKLARINIZ, YOL SİZİN – Platformumuzu kullanarak kendi kendinize yönetmeyi seçerseniz, her ay ortalama 20 saat tasarruf edin. Ya da NestEgg’in mülklerinizi sizin için yönetmesini sağlayarak gerçek bir uygulamalı deneyimle tüm zamanınızı geri alın.

► KİRA TOPLAMASI YENİDEN HAYAL EDİLMİŞTİR – 1-3 iş günü içinde banka hesabınızdaki parayla hızlı ve güvenli çevrimiçi kira tahsilatı. Tadilat, peşinat, büyük onarımlar ve daha fazlası için doğru zamanda nakit akışınızı artırmak için yalnızca NestEgg’de kira gelirinizden 3 aylık avans talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, kiracılarınız için kullanımı kolay uygulamamız, kiracılarınızın kiralarını ücretsiz, bölünmüş ödemeler için kolayca ödemelerine ve bir çırpıda otomatik ödemeler ayarlamalarına olanak tanır.

► BAKIM SADECE TEK BİR TIKLAMA İLE YAPILIR – NestEgg ile sakinleriniz sorunları 7/24 bildirebilir ve sorunu oradan teşhis ederek ve kendi yüklenicinizi veya ülke çapındaki Pro ağımızı indirimli fiyatlarla seçmenize izin vererek biz hallederiz. Siz gerçek zamanlı olarak durumları takip edip onay verirken, iş planlama ve koordinasyonunu sizin için biz hallediyoruz.

► BOŞ İŞLERİNİZİ HIZLI DOLDURUN – Size yüksek kaliteli sakinleri hızlı bir şekilde ulaştırmak için tüm ağır işleri biz yapıyoruz. Taşınma gününde pazarlama, gösteriler, kiralamaların sonuçlandırılması ve yeni sakinlerinizle tanışma ile ilgileneceğiz. Ayrıca, 1 yıllık Mutluluk Garantimiz rakipsizdir – yeni sakinleriniz ilk yıllarında herhangi bir nedenle kira sözleşmesini bozarsa, onları ücretsiz olarak değiştiririz!

Gerçek pasif gelir elde etmenizi sağlayan tek uygulama ile zamanınızı geri alın. NestEgg uygulamasını indirin ve birkaç dakika içinde başlayın.

https://nestegg.rent adresinde daha fazla bilgi edinin.

HABERLER

Minor bug fixes and performance improvements.
Improved error messaging.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.