Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Restless Dungeon Apk Ücretsiz Yükseltme Mod 1.61 İndir

Restless Dungeon Apk Ücretsiz Yükseltme Mod 1.61 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Restless Dungeon Apk Ücretsiz Yükseltme Mod 1.61 İndir

Restless Dungeon Apk, yayıncı Mustache Banana’nın bir RPG’sidir. Bu oyun ile zindanlara gidecek ve içindeki tüm düşmanları yok edeceksiniz. canavarların dalgaları Zindan, savaşçıların gücünü ve cesaretini test edecekleri yerdir. Oraya girmeye cesaret eden herkesi öldürmek için doğdu. Zombiler, iblisler, cadılar, goblinler vb. gibi şimdiye kadar bildiğiniz her tür canavar dahil. Ancak savaşçımız korkusuz. Restless Dungeon, hızlı tempolu bir hack ‘n’ slash rol yapma oyunudur. Hikayeye çok fazla dikkat etmenize gerek yok, göreviniz her zindandaki canavarları yok etmek ve hala savaşta hayatta kalmanızı sağlamak. Oyun boyunca siz ve canavar arasında şiddetli savaşlar var. Herhangi bir takım arkadaşı veya herhangi bir yardım olmadan, tek başınıza savaşmalı ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız.

Oyundaki canavarlar birçok kategoriye ayrılıyor. Restless Dungeon Apk oyununda Çok farklı güçleri ve saldırıları var. Bazı canavarlar büyük ve yavaştır, onlarla baş etmek oldukça kolaydır çünkü kısa bir mesafeyi atmanıza yardımcı olan temel bir yeteneğe sahipsiniz. Bunun yanında yay kullanan canavarlar da vardır ve bazı canavarlar esnek hareket etme yeteneğine sahiptir. Canavarların nasıl saldırdığını bilmeli, böylece HP kaybetmemek için hareket etmenin ve onlara saldırmanın yollarını bulmalısınız.

Ve her zindanın sonunda sizi bekleyen dev bir patron var. Yenilmeleri kolay değil. Patronlar sersemletme, ateş topu çağırma, buz ateşleme gibi becerileri kullanma yeteneğine sahipler… Ancak korkmanıza gerek yok. Üç özel yeteneğin var. Restless Dungeon MOD’umuzu kullanırken tüm skillerin cooldown süresi 0’dır. Yani skilli sürekli olarak kullanabilirsiniz. Umarım MOD sürümü bazı zorlu zindanların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

  • Restless Dungeon Apk Ücretsiz Yükseltme Mod 1.61 İndir Oyun Hilesi
  • +Skill kullanma süresi kaldırıldı
  • +Ücretsiz Upgrade

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.