Retro Garage v2.7.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Retro Garage v2.7.0 PARA HİLELİ APK, araba tamir oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını First Step Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız garajınıza gelen araçları tamir etmek, sorunsuz çalışmalarını sağlamak ve sahiplerine teslim etmektir. Retro Garage Car Mechanic içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz aletleri kullanıp, özel araçların tamirlerini yapabilirsiniz. Farklı araba modelleri, büyütmeniz gereken garajınız, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Retro Garage v2.7.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Retro Garage Car Mechanic Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Retro Garage Car Mechanic Simulator v2.7.0 MOD APK İNDİR – 60MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Retro Garage Car Mechanic Simulator v2.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Retro Garage 2.7.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Retro Garage 2.7.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.