Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.56.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.56.1 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu, macera ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Yodo1 Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile hayvanları yakalamak ve uçan bahçenizde insanların görmesini sağlamaktır. Rodeo Stampede Sky Zoo Safari içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm ögeler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz hayvanları kolayca avlayabilirsiniz. Görevler, yakalaması zor hayvanlar, inşaatlar ve dahası sizleri bekliyor. Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.56.1 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari Play Store’da 915.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde paranız harcadıkça azalmaz, daima artar.

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.56.1 MOD APK İNDİR – 222MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v1.56.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 1.56.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 1.56.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 1.56.1 vip apk : oyuna vip seviyeniz 10 olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.