Яндекс.Маркет: здесь покупают hileli apk indirme

3.51.2546

  • Ödeme
💥 Promosyon kodu NEW500 - ilk sipariş için 500 ruble indirim. 💥
4.4/5 oylar: 246,679
sürüm
3.51.2546
Gerçekleştirme
15.10.2021
Talepler
6.0 ve sonrası
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Yandex.Market, ücretsiz kargo* ile yapılan alışverişler anlamına gelir.
İlk sipariş için NEW500 promosyon kodunda 500 ruble indirim

Binlerce ürün ve onlarca kategori sizleri bekliyor. Ev aletlerinden kozmetiğe, çocuk eşyalarından tadilat eşyalarına kadar. Ve hatta çiçek teslimatı. Uygun bir uygulamanın yanı sıra, sürekli indirimler ve satışlar.

Kısaca hakkımızda:
– Ücretsiz kargo ile keyifli, kolay online alışveriş
– Binlerce mağaza ve on binlerce ürün
– Yandex.Plus ile para iadesi %5’e kadar puan
– Sipariş değerinin %99’unu ödeyerek puan kullanın
– Mal almanın uygun olduğu birçok teslim alma noktamız var
– Ve tıklamayla teslimat – siparişi biz hazırlayacağız ve ne zaman alacağınıza siz karar vereceksiniz

Hakkımızda daha fazlası:
🛍 ALIŞVERİŞ? KOLAY!
Yandex.Market’te ihtiyacınız olanı bulmak ve alışveriş yapmak gerçekten çok kolay. Bunu yapmak için uygun bir ürün kataloğunuz ve basit bir çevrimiçi kart ödemeniz var. Evcil hayvanınızın maması tükeniyor mu? “Hayvanlar için ürünler”i açıyoruz – birkaç tıklamayla işiniz bitti. Vitamin eksikliği? “Sağlık için ürünler” açıyoruz. Sipariş vermeyi daha da kolaylaştırmak için her gün mağazalardan ve çevrimiçi indirimlerden birçok teklif bulacaksınız.

🎉 PLUS ABONELER İÇİN ÖZEL FAYDALAR
Yandex.Plus’a üye olun, özel markalı ürünler satın alın ve Plus puanları ile %5’e varan geri ödeme kazanın. Bunlarla, Yandex.Market veya diğer Yandex hizmetlerinden yapılan satın alma işlemlerinde %99’a varan oranda tasarruf edebilirsiniz.

✅ * ÜCRETSİZ, UYGUN VE HIZLI KARGO
Doğrudan elinize, en yakın kontrol noktasına veya teslim alma noktasına – size uygun yöntemi seçin ve teslimat için ödeme yapmayın. Ücretsiz teslimat yöntem ve koşulları hakkında daha fazla bilgiyi uygulamada bulabilirsiniz.

💡 KALICI FAYDA
Yandex.Market’te tasarruf etmek de kolaydır. İndirimli ürünler, karlı promosyon kodları, bir sürü satış ve ayrıca Plus puanları ile yapılan alışverişlerde ödeme yapma imkanı bu konuda yardımcı olacaktır.

🛒 BÜYÜK ALIŞVERİŞ
Elektronik, ev ve bahçe ürünleri, kozmetik, bebek ürünleri ve daha onlarca kategori – hemen hemen her şey var. Ve Yandex.Market’te, farklı mağazalardan birçok markanın yeni ürünleri hızla ortaya çıkıyor – ve tüm bunlar indirimlerle, uygun ve hızlı teslimatla çevrimiçi.

Yandex.Market uygulamasını indirin ve kolay bir alışveriş pazarı açın. Marketten ev aletlerine kadar seçim yapın, indirimlerden tasarruf edin ve ücretsiz kargo ile istediğinizi alın.

HABERLER

В новой версии приложения мы исправили мелкие ошибки — Яндекс.Маркет работает стабильнее.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.