Reportar esta app

Açıklama

Scary Land Premium v1.02 FULL APK, korku, macera ve gizem türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Team GZ firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız tehlikeli dünyada canavarlara karşı mücadele etmek, ailenizi aramak ve kaçış yolunu bulmaktır. Scary Land içinde yaşan genel kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani premium sürüm olarak sunuyorum bu sayede herhangi bir kısıtlamaya takılmadan oynayabilir, hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan yaratıklar, takip etmeniz gereken ipuçları, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Scary Land Premium v1.02 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Scary Land Premium Play Store’da 32.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Scary Land Premium v1.02 FULL APK İNDİR – 158MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Scary Land Premium v1.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.