BabyNaps

2.2

Bebeğiniz için uyku programı
3.5/5 oylar: 95
sürüm
2.2
Gerçekleştirme
05.07.2021
Boyut
71M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

BabyNaps, daha iyi uyumak isteyen yorgun ebeveynler için bir uygulamadır. Her gün bir uyku programında bebeğiniz için uyku zamanları için öneriler alırsınız. Rutini bulduğunuzda, bebeğiniz tam gün boyunca ve geceleri iyi uyur. Uygulamada ayrıca bebeğinizin ne kadar uyuduğunu takip edebilir ve uykuyu iyileştirmek için bilgi edinebilirsiniz. Sonuç? Daha fazla enerji ve özgürlükle daha harika günler – ve bebeğinizin akşamları doğru zamanda uykuya daldığı daha fazla boş zaman.

EN İYİ ÖZELLİKLER
————————-
– Uyku programı: Bebeğinize uygun önerilen uyku saatleri.
– Bebek uyku izci: Bebeğinizin her gün ne kadar uyuduğunu takip edin.
– Bebeğinizi takip eder: Bebeğiniz büyüdükçe uyku saatleri değişir.
– Bilgi ve pratik araçlar: Bebeğinizin uykusu hakkında her ay daha fazla bilgi edinin

Bu gerçek olamayacak kadar iyi mi? Hayır! 10 ebeveynden 8’i BabyNaps’in kendilerine daha iyi bir gece uykusu sağladığını onaylıyor:

“İlginç bir okuma ve güzel, somut ipuçları var! Açık ve kullanımı kolay ve aynı zamanda gerçekten güzel bir tasarım. Benim için ve uyumayı doğrudan sevmeyen 10 aylık oğlum için iyi çalışıyor. Baskı veya stres yok, ancak iyi bir araç. ”

“Yorgun bir annenin bebeğinin uyku zamanlarını takip etmesi için en iyi yardım. Ayrıca birçok iyi ipucu ve püf noktası ve ilginç makale. ”

“Bebeğim tam olarak uygulamanın söylediği gibi uyuyor, bu da günü biraz planlayabileceğiniz anlamına geliyor. Bize yardım ettiğin için teşekkürler! ”

“Bebeğim ünlü” 4 aylık uyku regresyonuna “geldiğinde, bu uygulamadaki uyku programını takip etmem önerildi. Bizi kurtardı! ”

“Size uygulamayı sevdiğimi söylemek istiyorum! Kötü uyuyan bir oğlumuz var ama programla mücadele ediyoruz. Uyku hakkında fevkalade iyi makaleler ve bilgiler, konu yeni makaleler okuduğunda da aynı derecede mutlu olacaktır. Harika bir uygulama için çok teşekkür ederim! ”

0-24 aylık çocuklarda BabyNaps sizin için uygundur ve uyku programı 3 aydan itibaren başlar. Uygulama aynı anda bir çocuk için kullanılabilir.

HABERLER

Hej, tröttis! I BabyNaps får du ett sömnschema för din bebis med perfekt tajmade sovstunder under dagen.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.