Shadow of Death 2 v1.80.0.0 MOD APK – Para / Karakter HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Shadow of Death 2 v1.80.0.0 Para HİLELİ APK, aksiyon, macera ve kıyasıya mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bravestars Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde kahramanınızla yaratıklara karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Shadow of Death 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, silahlarınızı geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip savaşçılar, ekipmanlarınız, yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Shadow of Death 2 v1.80.0.0 sürümünde yeni bölümler – görevler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Shadow of Death 2 Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Shadow of Death 2 v1.80.0.0 MOD APK İNDİR – 155MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Shadow of Death 2 v1.80.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadow of Death 2 1.80.0.0 para hile apk : dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadow of Death 2 1.80.0.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Shadow of Death 2 1.80.0.0 karakter hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan savaşçıların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.