SimplePlanes v1.12.123 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

SimplePlanes v1.12.123 FULL APK, uçak simülasyon ve tasarım oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Jundroo LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız tasarladığınız uçakla farklı bölgelerde uçuşları simüle etmek ve görevleri tamamlamaktır. Zor simülasyon görevleri, hayal gücünüze bağlı uçak tasarımları, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. SimplePlanes v1.12.123 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Aklınızdaki aracı tasarımını yapıp gökyüzünde uçmasını sağlamak parmaklarınızın ucundadır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. SimplePlanes Play Store’da 62.99TL’dir, 13.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

SimplePlanes v1.12.123 FULL APK İNDİR – 132MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

SimplePlanes v1.12.123 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.