Slugterra Slug It Out 2 v4.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Slugterra Slug It Out 2 v4.5.0 PARA HİLELİ APK, macera ve eşleme – bulmaca oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Epic Story Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve sülüklerle düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Slugterra Slug It Out 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz kadar sandık açabilir, tüm sülüklere sahip olup yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, onlarca aşama, farklı yeteneklerde sülükler ve dahası sizleri bekliyor. Slugterra Slug It Out 2 v4.5.0 sürümünde yeni sülükler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Slugterra: Slug It Out 2 Play Store’da 620.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

NOT : oyun içinde para ve elmasınız bazen az görünebilir, eksi değerlere düşebilir ancak sınırsızdır, istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

Slugterra Slug It Out 2 v4.5.0 MOD APK İNDİR – 260MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Slugterra Slug It Out 2 v4.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Slugterra Slug It Out 2 4.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Slugterra Slug It Out 2 4.5.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.