Smartphone Tycoon 2 v3.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Smartphone Tycoon 2 v3.0.7 PARA HİLELİ APK, ticaret, teknoloji ve işletme üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Roastery Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz telefon markasını başarılı bir şekilde yönetmek, telefonlar üretmek ve satışlarını yapmaktır. Smartphone Tycoon 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız araştırma puanı hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel telefonları yapıp, şirketinizi büyütebilirsiniz. Çalışanlarınız, büyütmeniz gereken ofisiniz, farklı telefon modelleri için editör ve dahası sizleri bekliyor. Smartphone Tycoon 2 v3.0.7 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Smartphone Tycoon 2 Play Store’da 38.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

Smartphone Tycoon 2 v3.0.7 MOD APK İNDİR – 95MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Smartphone Tycoon 2 v3.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Smartphone Tycoon 2 3.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “CONTINUE” butona basarak devam edin, yüksek miktarda parayla başlarsınız.

Smartphone Tycoon 2 3.0.7 araştırma puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “CONTINUE” butona basarak devam edin, yüksek miktarda araştırma puanı ile başlarsınız.

Smartphone Tycoon 2 3.0.7 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan telefon özelliklerinin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.