Sniper Strike Special Ops v500111 MOD APK – MERMİ HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Sniper Strike Special Ops v500111 MERMİ HİLELİ APK, FPS, aksiyon ve nişan alma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Mobile Gaming stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve rehineleri kurtarmaktır. Sniper Strike Special Ops içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınızı mermi yağmuruna maruz bırakabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı silahlar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Sniper Strike Special Ops v500111 sürümünde yeni görevler ve silahlar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sniper Strike Special Ops Play Store’da 520.000’dem fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Sniper Strike Special Ops v500111 MOD APK İNDİR – 124MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Sniper Strike Special Ops v500111 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper Strike Special Ops 500111 mermi hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır, istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.