Reportar esta app

Açıklama

Soccer Pocket Cup v1.0.8 PARA HİLELİ APK, futbol oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını MOTAP UG – Idle Games firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimi günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol takımı ile maçlara çıkmak, rakip takımına kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. Soccer Pocket Cup içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz takımları seçip maçlara çıkabilirsiniz. Zorlu rakipler, uzun süren maçlar, komik futbolcular ve dahası sizleri bekliyor. Soccer Pocket Cup v1.0.8 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Soccer Pocket Cup – Mini Games Play Store’da yeni olduğu pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Soccer Pocket Cup v1.0.8 MOD APK İNDİR – 80MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Soccer Pocket Cup v1.0.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soccer Pocket Cup 1.0.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.