Soda Dungeon 2 v1.2.1 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Soda Dungeon 2 v1.2.1 Para HİLELİ APK, macera, mini RPG ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Armor Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz orta çağ dünyasında kahramanlar ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, yıkılan şehrinizi tekrar inşa etmek ve görevleri tamamlamaktır. Soda Dungeon 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kahramanları seçebilir, ekipmanları geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Farklı eşyalar – ekipmanlar, tehlikeli canavarlar, köyünüz ve dahası sizleri bekliyor. Soda Dungeon 2 v1.2.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D, piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden de bulunan oyunlardan birisidir. Soda Dungeon 2 Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde paranız harcadıkça artar, elmas sınırsızdır.

Soda Dungeon 2 v1.2.1 MOD APK İNDİR – 90MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Soda Dungeon 2 v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soda Dungeon 2 1.2.1 para hile apk : oyun içinde paranıza harcadıkça artar.

Soda Dungeon 2 1.2.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.