Sonic Dash 2 Sonic Boom v3.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Sonic Dash 2 Sonic Boom v3.2.0 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz tehlikeli yollarda Sonic ve arkadaşlarıyla daima ileri doğru gitmek, canavarlarla mücadele etmek ve Doctor Eggman’ı yenmektir. Sonic Dash 2: Sonic Boom içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kırmızı para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz karakteri satın alabilir, özelliklerinizi rahatça geliştirebilirsiniz. Tuzaklar, uzun yollar, farklı yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Sonic Dash 2 Sonic Boom v3.2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Sonic Dash 2 Sonic Boom Play Store’da 700.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Sonic Dash 2 Sonic Boom v3.2.0 MOD APK İNDİR – 62MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Sonic Dash 2 Sonic Boom v3.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sonic Dash 2 Sonic Boom 3.2.0 kırmızı para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kırmızı paranıza bakmanız yeterlidir..

Sonic Dash 2 Sonic Boom 3.2.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.