Sparklite v1.7.105 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Sparklite v1.7.105 FULL APK, açık dünya, macera ve RPG türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz dünyada düşmanlarınızla savaşmak, görevleri tamamlamak ve insanlara yardım etmektir. Sparklite içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani gerçek parayla satılan tam sürüm oyun kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Farklı silahlar – ekipmanlar, özel yetenekleriniz, arkadaşlarınız, canavarlar ve dahası sizleri bekliyor. Sparklite v1.7.105 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sparklite Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Sparklite v1.7.105 FULL APK İNDİR – 93MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Sparklite v1.7.105 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sparklite 1.7.105 full apk : oyuna tam sürüm kilidi açık olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.