Reportar esta app

Açıklama

Sqube Darkness v1.0.3 PARA HİLELİ APK, zorlu parkur oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Unico Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küp ile bulunduğunuz tehlikeli yollarda daima ileri doğru gitmek, engelleri – tuzakları aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Sqube Darkness içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklere sahip olup rahatça oynayabilirsiniz. Onlarca aşama, farklı oyun modları, aşılması zor düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Sqube Darkness v1.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sqube Darkness Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Sqube Darkness v1.0.3 MOD APK İNDİR – 70MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Sqube Darkness v1.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sqube Darkness v1.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.