Startup Panic v3.14 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Startup Panic v3.14 FULL APK, girişimcilik, işletme ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını tinyBuild firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız evinizin odasında karakterinizle çalışmaya başlayıp büyük ofislere kadar uzanan macerada başarılı olmaktır. Startup Panic v3.14 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Zorlu işler, vermeniz gereken kararlar, çalışma alanınız için eşyalar, farklı iş kolları ve dahası sizleri bekliyor. Unutmayın işlerinizi ve para akışını uygun bir şekilde sürdürmeniz gerekiyor aksi halde iflas edebilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Startup Panic Play Store’da 51.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Startup Panic v3.14 FULL APK İNDİR – 315MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Startup Panic v3.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.