State of Survival Apk Sınırsız Para Mod 1.14.40 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

State of Survival Apk Sınırsız Para Mod 1.14.40 İndir

State of Survival Apk  Mod oyunu keyifle oynayabileceğiniz android bir oyundur. Bu android oyunda, Zombilerin istilasına uğramış dünya var. Ve bu acımasız dünyada yer alarak hayatınızı etraftaki zombilere karşı kurtaracaksınız. Bulunduğunuz bölgeyi zombilere karşı temizleyerek dünyayı yaşanabilir bir yer yapacaksınız.

Mevcut olağanüstü hayatta kalma oyunları çoğunlukla Last Day On Earth veya Fury Survivor: Pixel Z gibi rol yapma formatında geliştiriliyor. Kaotik bir dünyada bir karakter olarak oynuyorsunuz, kaynaklar buluyorsunuz, silahlar oluşturuyorsunuz, kendinizi korumak için üsler kuruyorsunuz ve çevrenizdekiler. Ancak bu oyun o yönde ilerlemez, kule savunma oyunları gibi bir strateji oyunudur. Zombi saldırılarına karşı nişancılar, otomatik makineli tüfekler, askerler, toplardan oluşan bir ekip oluşturuyorsunuz.

Oyun, bir zombi felaketiyle karşı karşıya kalan insanlığın gelecekteki dünyasında geçiyor. Bu korkunç hastalık, her milleti ve medeniyeti hızla harap etti. Hükümet ve ordu, hepsi yerdeki üslere çekildi. Pandemi patlak verdikten altı ay sonra, siz ve sahadaki yaşamı geri kazanmak için savaşmak zorunda olan bazı talihsiz insanlar. Şimdi, ister para, ister güç, ister aşk… artık her şey o kadar önemli değil. Zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısın.

State of Survival Hile Apk

Bu oyunda yanlız olmadığınızı söylemek isterim. Başka tanımadığınız kişiler ile birlik olarak zombilere karşı daha güçlü olabilirsiniz. Fakat oyundaki tek düşmanınızın zombiler olduğunu düşünmeyin. sizin gibi diğer insanlarda hayatta kalmak için çaşıyorlar .State of Survival apk oyununda onlarda hayatta kalmak için sizlere saldırılar yapabileceklerdir. State of Survival Apk oyunun hileli apk tam sürüm ücretsiz yükleyip oynayın.

State of Survival  Enerji Hilesi

Oyunda etraftaki zombilere saldırdığınızda yeşil can dediğimiz enerjileri kullanırsınız. her etrafa saldırdığınızda küçük enfektelerden 10 büyük enfektelerden 25 puan gidecektir. Toplam 200 enerjiniz vardır. Günlük olarak bırakırsanız bu enerji 200’ü geçmez. Bu paylaşacağımız oyunda size sınırsız enerji hakkı sunuyoruz.

State of Survival firması bu açığı düzeltmeden bunu kullanıp büyüyelim.

Boyut: 99 MB
Android S.: 4.1 ve sonrası
Mod: Enerji Hileli
Oyun Mod Sürüm: Son Sürüm

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

  • State of Survival Apk Sınırsız Para Mod 1.14.40 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para
  • +Maliyetsiz yetenek

    NOT: MOD’u kötüye kullanmayın, hataya neden olabilir!

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.