Reportar esta app

Açıklama

Stickman Ninja 3v3 Battle Arena v2.4 PARA HİLELİ APK, dövüş ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını PhanGia stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz arenada rakip takıma karşı mücadele etmek ve kazanmaktır. Stickman Ninja 3v3 Battle Arena içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız bilet hileli olarak sunuyorum sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm dövüşçülere sahip olabilirsiniz. Zorlayıcı rakipler, farklı yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Stickman Ninja 3v3 Battle Arena v2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stickman Ninja 3v3 Battle Arena Play Store’da 8.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Stickman Ninja 3v3 Battle Arena v2.4 MOD APK İNDİR – 144MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Stickman Ninja 3v3 Battle Arena v2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stickman Ninja 3v3 Battle Arena 2.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Stickman Ninja 3v3 Battle Arena 2.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Stickman Ninja 3v3 Battle Arena 2.4 bilet hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bilet miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.