Stranger Cases A Mystery Escape v1.24 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Stranger Cases A Mystery Escape v1.24 Premium HİLELİ APK, gizem, hikaye ve bulmaca oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Snapbreak stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz garip dünyada dedektif karakterinizle farklı olayların peşinden gitmek, sır perdelerini aralamak ve görevleri tamamlamaktır. Stranger Cases A Mystery Escape içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm bölümlerin kilidi açık ve sınırsız ipucu hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bulmacaları kolayca çözebilirsiniz. Etkileşime geçebileceğiniz farklı karakterler, zorlu bölümler, onlarca eşya – alet ve dahası sizleri bekliyor. Stranger Cases A Mystery Escape v1.24 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stranger Cases A Mystery Escape Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Stranger Cases A Mystery Escape v1.24 MOD APK İNDİR – 100MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Stranger Cases A Mystery Escape v1.24 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stranger Cases A Mystery Escape 1.24 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan bölüm ve özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.