Subway Surfers v2.29.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Subway Surfers v2.29.1 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu ve macera oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SYBO Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde daima ileri doğru koşmak, istasyon görevlisinden kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Subway Surfers içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Farklı kaykay modelleri, komik çocuklar, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Subway Surfers v2.29.1 sürümünde dünya turu kapsamında Çin Yeni Yılı etkinlikleri eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Subway Surfers Play Store’da 37.200.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Subway Surfers v2.29.1 MOD APK İNDİR – 137MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Subway Surfers v2.29.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Subway Surfers 2.29.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Subway Surfers 2.29.1 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.