Suç şehri Mafya Çete savaşı Araba hırsızlığı 3D APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Gangster suç mahallesine vahşi, tehlikeli bir eğlence ve aksiyon dolu bir yolculuğa çıkın. Araba Hırsızlığı Gangster Oyunlarını oynayın ve çılgın şehirlerin çete savaşlarında şımartmaktan, rakip çete üyelerini ve polis araba hırsızlığından kurtulmak için sunduğu her şeyi deneyimleyin. Lüks oto, muazzam bir cephanelik ve Vegas kasabasında freeroam özgürlüğü ile büyük açık dünya mafya suç şehir keşfedin. Kariyerinize mafya suç kentinde yükselen bir gangster olarak başlayın ve San Francisco’da bir suç efsanesi haline gelin. Dublör sürüş simülatöründe kas araba hırsızlığı gerçekleştirin ve günah şehir merkezinin etrafında gezinin.

Açık bir suç dünyası
Suç şehir yollarında herhangi bir lüks araba sürün, mafya gangster kasabasında olacak ileri silah ve ateş pick up. Çılgın şehir sokaklarında kargaşa var. Ünlü mafya aileleri ve yakuza arasındaki çete savaşları, yardım kasabasını kendi kendini yok etmeye yönlendiriyor. Çete savaşlarından hemen önce mafya gangster kasabasına geldin ve şimdi yeraltı dünyasının saflarında yükselme fırsatın var. Ücretsiz olarak birçok gangster oyunu oynamış olmalısınız, ancak bu suç simülatörü tamamen yeni bir deneyim verecektir. Kartel savaşlarını kazanmak ve gangster kasabasını ele geçirmek için arkadaşın George ile çalışmaya başla. Polis peşinde koşarken polis arabalarını kaçır ve suçlu şehir sürüş simülatöründe en çok aranan seviyeni artır.

Vahşi tarafında Ride
Vegas’ın kalbinden miami suç hikayesine kadar bir yolculuğa çıkın ve yeraltı dünyası suç kariyerine başlayın. Sokaklarda dolaşan amerikan kas arabalarını tut ve sonsuz eğlence ve kaos için sür. Polis arabaları vurarak polisin ateşli takipinden kaçmak için arabaya dikkatsizce araba sür. Rakipler gangsterlerle bir çete savaşı başlat ve suç şehirdeki istediğin seviyeni artır. Dublör şoförü gibi lüks otomobilleri kullanın ve bu kentsel suç simülatöründeki vice kasabasını keşfedin.

Mafya karteli savaşları
Kas arabalarını çal, gangsterleri yumrukla ve kargaşa üyelerini vurgularken notoriety kazanıyorlar. Günah şehri kartel çeteleriyle doludur, paketler ve popülerlik kazanmak için tam fırsatlar sunar. Suç şehir polisi ve SWAT’i çağırmak için düşman çukuruna saldırın. Polis baton, beyzbol sopası, tabanca, tüfek ve keskin nişancı atıcı gibi deli silahlar kapmak. Mafya kartel savaşına başla ve çılgın şehirdeki kaoslara karşı rakip çukurlara saldır.

HİKAYE:
Suç hikayeleri, yeni bir hayata başlaması ve geçmişinden kurtulma umuduyla günümüzün “Las Vegas” kentine yeni gelmiş olan ” Billy ” etrafında dönüyor. Rahibe kasabasına geldikten sonra billy, deli şehirdeki mafya kartelinin bir parçası olan eski arkadaşı George ile tanışır. Billy, kariyerine yükselmek ve mafya suçu şehrini ele geçirmek için yeraltı dünyasındaki bir gangster olarak başlıyor. Deli şehir aka günah şehrin en çok aranan suçlu ol. Suçun her yerde olduğu bu mafya şehrinde, en çılgın çetelerle savaşmak için silahını sıkı tutmalısın!

Sadece FPS aksiyonu, lüks araba yarışı ve araba hırsızlığı oyunları hayranları için.

Suç Şehir Mafya Çete Savaşı Araba Hırsızlık Gangster Oyunları Temel Özellikler:
Çoklu çete savaşı, araba hırsızlığı, kartel anlaşmaları ve polis kaçış misyonları
Hardcore gangster çekim ve aşırı mafya suç hikayeleri
Büyük açık dünya mafya suç şehir ortamını keşfedin
Vize kasabası çevresinde birden fazla antika araba sür
Katliam ve soygun modlarında vegas’ın en iyi nişancı ol

Şimdi ücretsiz android cihazlarda suç şehir mafya çete savaş oyunları indirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.