Reportar esta app

Açıklama

Supermarket Village v0.9.1 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Codigames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine marketinizi inşa etmek, yönetmek ve müşterilerinizin mutlu olmasını sağlamaktır. Supermarket Village içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaat işlerini yapıp görevleri tamamlayabilirsiniz. İnşa edilmesi gereken yapılar, ilgilenmeniz gereken tarlalar – hayvanlar, müşteriler ve dahası sizleri bekliyor. Supermarket Village v0.9.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Supermarket Village Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda paranız harcadıkça artar.

Supermarket Village v0.9.1 MOD APK İNDİR – 195MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Supermarket Village v0.9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Supermarket Village v0.9.1 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.